Це некомерційний проект?

Masterpiece – наразі некомерційний проект, що відкритий до партнерства. У разі виникнення питань чи пропозицій, звертайтеся на електронну адресу: admin@masterpiece.com.
Read More

Що таке мастербуки?

Мастербуки – це онлайн-документи для вивчення англійської за фільмами! У ньому: Повний вордліст; Завдання на вокабуляр читання та аудіювання; Розгляд граматичної теми та завдання. Ми розробляємо власні Мастербуки та розміщюємо у відкритому доступі.
Read More

Для кого ми розробляємо розумні вордлісти?

Для тих, хто прагне вивчати англійську самостійно; Для тих, хто прагне розмовляти англійською у побуті; Для тих, хто хоче організовувати кіновечори чи cinema clubs; Для тих, хто хоче організовувати розмовні клуби обговорення фільмів; Для тих, хто хоче з користю насолоджуватися фільмами в оригіналі.
Read More

Що таке розумний вордліст?

Це список ключових слів з перекладом, поясненням та прикладом вживання у реченні, які ви маєте знати чи переглянути для комфортного перегляду певного фільму. Вам не потрібно зупиняти перегляд, витрачати час та шукати переклад незнайомих слів у словнику. Ви не будете відчувати дискомфорт через нерозуміння багатьох слів. Усе потрібне у вас під рукою! У кожному вордлісті ми […]
Read More

Як з вами зв’язатися?

Для коментарів чи побажань можете зв’язатися з керівником проекту Вороніним Євгеном за адресою admin@masterpiece.com.ua (для рекламних питань, для партнерських пропозицій та будь-яких інших питань). Проект Masterpiece покликаний допомогти вам у вивченні англійської мови. Ми створюємо вордлісти, мастербуки, безкоштовні онлайн-курси та проводимо онлайн-клуби (як Role Game чи Quiz Game) для вас. Дякуємо за користування нашими матеріали […]
Read More

Чи можу я використовувати ваші матеріали для викладання?

Так, ви можете використовувати наші матеріали для викладання у рамках курсу або на безкоштовних подіях. Проте, будь ласка, не використовуйте матеріали для проведення комерційних окремих подій. Не забувайте додавати посилання на сайт Masterpiece та розповідати про нього вашим учням та колегам. 
Read More